• ساعت : ۲۰:۰۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 273
  • کد خبر : ۵۷۵۸
دستور کار عمرانی شهرداری در سال ۱۴۰۳
احداث زیرگذر امیركبیر

احداث زیرگذر امیرکبیر در دستور کار شهرداری قرار گرفت 

 

دکتر مسعود نجفی شهردار گرمدره طی برگزاری جلسه فوق‌العاده شورای اداری شهرستان کرج در حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان به اهمیت احداث زیرگذر امیرکبیر اشاره نمود.

 

ایشان افزود با احداث این زیرگذر بخش عمده‌ی گره ترافیکی شهر و اتصال شریان اصلی محلات امیرآباد، کوهک و شاهد به گرمدره شمالی و نهایتاً اتوبان شهید فهمیده، مرتفع خواهدشد.

 

این مسئول افزود در آخرین سفر شهید جمهور حضرت آیت الله رئیسی به استان البرز و بررسی موانع و رفع گره‌های اعتباری توسط مدیران نهاد ریاست جمهوری در جلسات تخصصی استانداری، منجر به مصوباتی شد که هنوز در این زمینه نتیجه‌ای حاصل نگردیده است.

 

دکتر نجفی با اشاره به مسئولیت مدیریت شهری طی ۲سال گذشته و حمایت استاندار محترم جناب آقای دکتر عبداللهی در این زمینه، آن هم در زمانی که شورای شهر ابطال و مجموعه شهرداری با بودجه‌ای بالغ بر یکصدو پنجاه میلیارد تومان به ایشان واگذار گردید‌ گفت: به حمدالله اکنون با نظر دستگاه‌های نظارتی و برنامه‌ریزی‌های دقیق در سال ۱۴۰۳ با بودجه پانصد میلیارد تومانی مواجه است.

 

این مسئول با اشاره به اهمیت پروژه زیرگذر امیرکبیر گفت: شهرداری گرمدره راساً ضمن آغاز فرآیند تملک اراضی به میزان یک هکتار و تکمیل و اصلاح طرح مذکور آماده عقد قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و شروع عملیات اجرایی این مهم خواهد بود.

 

 

 

#شورای_اداری_شهرستان_کرج

#دولت_کار_و_فعالیت 

#امید_آفرینی

#روایت_خدمت

#شهر_من_گرمدره 

#مسعود_نجفی_شهردار_گرمدره

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0