• ساعت : ۱۸:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 50
  • کد خبر : ۵۷۵۴
حضور دکتر نجفی به همرا استاندار البرز در بازدید از
اردوگاه راهیان نور البرز
در خرمشهر
چهارمین بازدید دکتر عبدالهی استاندار البرز و هیات همراه از روند احداث پروژه اردگاه اسکان راهیان نور در خرمشهر

چهارمین بازدید استاندار البرز از روند ساخت اردوگاه راهیان نور البرز در خرمشهر

 

نماینده عالی دولت در استان البرز در راس هیاتی امروز جمعه ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ از روند پیشرفت پروژه اردوگاه راهیان نور البرز در خرمشهر بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری گرمدره به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی امروز با حضور در خرمشهر روند پیشرفت پروژه اردوگاه راهیان نور البرز را مورد بازدید قرار داده و مدیران را برای انجام تعهدات خود در راستای تکمیل این پروژه مکلف کرد.

وی خاطرنشان کرد که تمامی استان‌ها در خرمشهر از طریق شهرداری و استانداری مکانی برای اسکان اردوهای راهیان نور فراهم کرده‌اند و تنها استان فاقد اردوگاه، استان البرز بوده که باید با مساعدت مدیران و مسئولان مربوطه احداث شود. 

عبداللهی ادامه داد: استان البرز افتخار دارد که خاستگاه حدود ۶ هزار شهید گرانقدر و هزاران ایثارگر بومی و مهمان باشد و سالانه هزاران البرزی مشتاق در قالب اردو های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور می روند، بنابراین باید هر چه سریع تر برای تکمیل این اردوگاه اقدام شود.

وی هدف از این بازدید و جلسه میدانی را ایجاد انسجام و هم افزایی بیشتر، بین مدیران مربوطه دانست تا با اشراف کامل نسبت به انجام تعهدات خود اقدام کنند.

در این بازدید سردار حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع)، مهرداد کیانی شهردار کرج ، مسعود نجفی شهردار گرمدره،احمدی نژاد شهردار فردیس، محمدی رئیس شورای اسلامی شهر کرج ، کریمی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ، نامداری مدیرکل آبفای استان و جمعی دیگری از مدیران استان با هدف بازدید میدانی و برنامه ریزی دقیق برای تسریع در پیشبرد پروژه، حضور یافتند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0